Ansatte

Sigmund Hammervold

Daglig leder
sigmund@veksttorget.no
970 39 650

June Vatne

Leder Arbeid og Kompetanse / Nestleder Veksttorget (Svangerskapspermisjon)
june@veksttorget.no
950 03 172

Silje Dahl Bjørgvik

Leder Service og Tjenester
silje@veksttorget.no
977 75 194

Arild Storhaug

Driftsleder
arild@veksttorget.no
959 85 113

Maja Venås Eriksen

Tiltaksansvarlig AFT / Jobbspesialist
maja@veksttorget.no
930 49 238

Ole Andreas Haugan

Jobbspesialist AFT
ole.andreas@veksttorget.no
916 28 627

Lene Beate Olsen

Jobbspesialist AFT
lene@veksttorget.no
970 74 360

Tora Ekseth

Jobbspesialist VTA
tora@veksttorget.no
473 11 311

Ida Aksnes

Jobbspesialist VTA
ida@veksttorget.no
404 11 735

Kristine Salberg Strand

Jobbspesialist DrømmeDagene
kristine@veksttorget.no
924 83 495

Lotte Holthe Kjesbu

Jobbspesialist DrømmeDagene
lotte@veksttorget.no
452 04 261

Iren Beate Eiken

Stedsansvarlig / Jobbspesialist Avklaring Levanger
iren@veksttorget.no
415 55 506

Kristin Hoel Holt

Jobbspesialist Avklaring Levanger
kristinh@veksttorget.no
995 35 280

Rikke-Line Grønbech

Jobbspesialist Avklaring Levanger
rikke@veksttorget.no
482 77 499

Marthe Nagelhus Haug

Jobbspesialist Avklaring Steinkjer (Svangerskapspermisjon)
marthe@veksttorget.no
926 16 361

Andréa Wibe Husby

Jobbspesialist Avklaring Steinkjer
andrea@veksttorget.no
971 40 251

Elisabeth Blomlie

Jobbspesialist Avklaring Steinkjer
elisabeth@veksttorget.no
468 92 522

Monica Lin Wærnes

Stedsansvarlig / Jobbspesialist Avklaring Namsos
monica@veksttorget.no
466 34 864

Maiken Yvonne Godtland

Jobbspesialist Avklaring Namsos
maiken@veksttorget.no
924 37 607

Ronny Hansen

Service - Vaskeri
ronny@veksttorget.no
959 10 995

Anne Grethe Strand

Service - Kantine Verdal videregående skole
annegrethe@veksttorget.no
480 76 110

Arve Solberg

Service - Hjelpemidler
arve@veksttorget.no
952 27 443

Odd Arne Pettersen

Service - Kantine
odd.arne@veksttorget.no
922 68 711

Daniel Finsrud

Støttearbeider Velferdsteknologi og hjelpemidler
daniel@veksttorget.no
979 89 201

Alex Aleksandersen

Lærekandidat Kontor- og administrasjonsfag
alex@veksttorget.no
405 24 063

Bjørn Tore Blomstereng

Lærling Logistikkfaget
bjorn.tore@veksttorget.no
920 97 227